Vertimų tvirtinimas biuro antspaudu

Vertimų tvirtinimas biuro antspaudu – tai viena iš mūsų biuro teikiamų paslaugų patvirtinanti, kad dokumento ar teksto vertimas buvo atliktas mūsų vertimų biure. Vertimai tvirtinami biuro antspaudu su patvirtinimo užrašu ir vertėjo parašu. Toks vertimo tvirtinimas yra nemokamas. Atlikus vertimą nuotoliniu būdu, klientui galime pasiūlyti ir elektroninį vertimo patvirtinimą. Vertimo pabaigoje įrašome mūsų vertimo biuro patvirtinimo užrašą, dedame biuro antspaudą, vertime pasirašo vertėjas, sukuriamas dokumentas PDF formatu ir siunčiame klientui tokį patvirtinimą elektroniniu paštu.

 Kada reikalingas vertimų tvirtinimas biuro antspaudu?

Toks vertimo tvirtinimas reikalingas tuomet, kai dokumento vertimas bus pristatytas Lietuvoje į valstybines įstaigas – Civilinės metrikacijos skyrių, Migracijos departamentą, Sodrą, Policiją,  t.t. ir atliekamas iš bet kurios užsienio kalbos į lietuvių kalbą.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad vertimo biuro antspaudu tvirtinami tik tie vertimai, kuriuos atliko mūsų biuro vertėjai.

vertimu tvirtinimas biuro antspaudu

Jei dokumentas buvo išverstas kitame vertimų biure, ir mes turime patvirtinti biuro antspaudu, būtina, kad tekstą perskaitytų mūsų vertėjas ir įsitikintų, jog vertimas yra teisingas ir tikslus.

Tvirtinant vertimą biuro antspaudu, paskutiniame puslapyje surašomas tekstas, pažymintis: iš kokios kalbos buvo versta,  kad vertimą atliko mūsų vertimo biuro diplomuotas vertėjas, vertimas atitinka dokumento originalą ir vertėjui yra žinomas Lietuvos Respublikos BK 235 str. turinys, numatantis baudžiamąją atsakomybę už neteisingą vertimą. Po tokiu įrašu pasirašo vertėjas ir dedamas antspaudas.

 

logo-e1432277672386