Dažnaiusiai užduodami klausimai (D.U.K)           

Kur yra Jūsų vertimų biuras?

Mūsų vertimų biuras yra Vilniuje, Kareivių g. 19-196 (4 –ame aukšte), Žirmūnų – Kareivių sankryžoje, prie McDonald‘s restorano, priešais IMPULS PLIUS sporto klubą. Prie pat pastato yra CIRCLE K degalinė, RIMI parduotuvė ir verslo pastatas ELEVEN.

Jei vis dėl to Jums kilo sunkumų mus rasti, maloniai prašome paskambinti ir mes Jums padėsime.

Pastatas, kuriame yra įsikūręs mūsų vertimo biuras.

vertimo buiras Vilniuje

Kaip Jūs skaičiuojate vertimo kainą raštu?

Vertimo kaina raštu skaičiuojama už 1700 spaudos ženklų be tarpų. Jei dokumentas mums atsiųstas Word formatu, kaina Jums bus paskaičiuota iškart, jei dokumentą atsiųsite PDF ar kitu formatu arba atnešite į biurą tuomet kaina dažniausiai skaičiuojama tik po atlikto vertimo, kadangi dažniausiai nustatyti tikslią vertimo kainą yra sudėtinga, tačiau užsakovas prieš užsakant vertimą visada yra informuojamas apie preliminarią vertimo kainą.

Daugiau apie vertimo kainą raštu Jūs galite perskaityti čia: vertimo kaina

 

Kaip užsakomas dokumentų vertimas raštu?

Dokumentų vertimas raštu užsakomas elektroniniu paštu, siunčiant užklausą info@vertimu-biuras.lt su prisegtu dokumentu. Būtinai nurodykite savo kontaktinius duomenis.    

Taip pat dokumentus galite atsiųsti per kurjerį arba per siuntų tarnybą adresu:

UAB ”Tarptautinių vertimų biuras”, Kareivių g. 19-196, LT-09133, Vilnius

arba atnešti į biurą asmeniškai Kareivių g. 19-196, Vilnius.

Vertimo biuro kontaktiniai tel. nr.: 8 652 47400, 8 698 04759  

 

Vertimas raštu kaip skaičiuojama kaina?

Mūsų vertimų biuras taiko skirtingus įkainius kiekvienai kalbų kombinacijai. Kaina priklauso nuo kalbos iš/į kurią bus verčiamas Jūsų pateiktas dokumentas.

Atsiųskite savo dokumentą vertimui į mūsų elektroninį paštą info@vertimu-biuras.lt ir mes Jums tuoj pat paskaičiuosime vertimo kainą.

Daugiau apie vertimą raštu Jūs galite perskaityti čia: vertimas raštu

 

Vertimas žodžiu – kaip skaičiuojama kaina?

Vertimo žodžiu kaina skaičiuojama valandomis. Minimalus užsakymas vertimui  – 1 valanda net jeigu versti reikia tik 20 minučių. Tai visų vertėjų reikalavimas, kadangi net ir trumpam vertimui vertėjui reikia pasiruošti, nuvykti į užsakovo nurodytą vietą ir jei vertėjas dirbs tik kokį pusvalandį, jis turės atsisakyti kitų užsakymų.

Svarbu žinoti, kad sinchroninis vertimas kainuos brangiau, kadangi vertimą atlieka 2 vertėjai, keisdami vienas kitą kas 20-30 minučių. Todėl čia vertimo kainą reikia skaičiuoti 2 vertėjams.

Daugiau apie vertimą žodžiu Jūs galite perskaityti čia: vertimas žodžiu

 

Kiek kainuoja asmens dokumento vertimas į anglų kalbą ?

Asmens dokumento vertimas iš lietuvių kalbos į anglų ir rusų kalbas, o taip pat vertimas iš rusų kalbos į lietuvių mūsų biure kainuoja 7,00 Eur. (kaina nurodyta su PVM).

Daugiau apie asmens dokumentų vertimą Jūs galite perskaityti čia: asmens dokumentų vertimas

 

Kiek kainuoja vertimo patvirtinimas?

Vertimo patvirtinimas biuro antspaudu – NEMOKAMAS, jei vertimas buvo užsakytas mūsų biure.

 

Ar tvirtinate dokumentus apostile ir kiek tai kainuoja?

Taip, mes tvirtiname dokumentus apostile. Tam mums reikia turėti dokumento originalą. Vienos apostilės kaina su paslauga– 25,00 Eur. Apostilė dažniausiai padaroma per 2 dienas nuo pristatymo mums dienos.

 

Kiek kainuoja notarinis vertimo patvirtinimas ?

Vieno dokumento notarinis vertimo patvirtinimas kainuoja 5,00 Eur.,  vieno puslapio nuorašas – 2,00 Eur. Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad asmuo pats asmeniškai gali nuvykti ir patvirtinti dokumentą pas notarą. Vertimo patvirtinimą galima atlikti TIK pas mūsų notarus Vilniaus rajono 1 notarų biure adresu Verkių g.  1/Žalgirio g. 101, Vilniuje. Šis notarų biuras yra Kalvarijų – Žalgirio g. sankryžoje.

Vertimą užsakovas galės patvirtinti pas notarą tą pačią dieną darbo valandomis be išankstinio užsirašymo.

 

Kaip atliekamas apmokėjimas?

 Mes stengėmės daryti viską, kad mūsų klientams būtų patogu su mumis dirbti. Vertimo paslaugos pas mus apmokamos grynaisiais pinigais mūsų biure arba bankiniu pavedimu, banko rekvizitus Jūs surasite svetainės puslapyje kontaktai. Deja, banko kortelėmis pas mus atsiskaityti negalima. Apmokėjimas vyksta pagal išankstinį susitarimą. Jei vertimas nedidelis, klientas gali atsiskaityti atsiimdamas vertimą, dažniausiai taip ir būna. Išankstinį apmokėjimą mes prašome atlikti, jei verčiamas dokumentas yra didelės apimties, jei užsakovas užsako vertimą internetu arba užsakovas yra užsienyje. Jei klientas atėjęs pas mus į biurą vertimui palieka dokumentų originalus, atsiskaityti jis galės jau po atlikto vertimo.

 

Ar siunčiami vertimai paštu į užsienį?

Taip, vertimai siunčiami paštu.

 

 Ar atliekami skubūs vertimai ir ar taikomas papildomas mokestis už tokį vertimą? 

Mūsų biure atliekami skubūs vertimai. Dažniausiai yra užsakomas asmens pobūdžio dokumentų vertimas. Tokių dokumentų vertimas iš lietuvių kalbos į anglų ir rusų kalbas, taip pat dokumentų vertimas iš rusų kalbos į lietuvių dažniausiai atliekamas per 30 minučių nuo užsakymo patvirtinimo.

Vienas vertėjas per dieną gali išversti nuo 4 iki 7 puslapių iš anglų kalbos į lietuvių ar rusų, iš lietuvių į rusų ir anglų kalbas, o taip pat iš rusų į lietuvių ir anglų kalbas. Viskas priklauso nuo to, iš kokios ir į kokią kalbą bus verčiamas dokumentas ar reikės vertimą maketuoti ir papildomai redaguoti.

Visų kitų kalbų kombinacijų vertimai raštu iki 3 puslapių taip pat gali būti išversti per vieną darbo dieną, tačiau kiekvienu konkrečiu atveju reikia teirautis vertėjo ar jis spėtų išversti dėl užimtumo nurodytą puslapių kiekį.

Dažniausiai mes netaikome jokio antkainio, jei matome, kad vertėjas galės atlikti vertimą nurodytu laiku.

Pritaikyti simbolinį antkainį mes galime tik tuo atveju, jei vertimas yra tikrai labai skubus ir klientas yra pasiryžęs sumokėti brangiau, kad tik vertimas būtų atliktas nurodytu laiku.

Daugiau apie skubūs vertimai Jus galite perskaityti čia: skubūs vertimai

 

Iš kokios ir į kokias kalbas Jūs verčiate?

Mūsų vertimo biuro svetainėse www.tvb-vertimai.lt arba www.vertimu-biuras.lt

Jūs galite rasti kalbas, iš/į kurias atliekame vertimus.

Kadangi glaudžiai bendradarbiaujame su vertimo biurais ir vertėjais iš viso pasaulio, vertimai raštu ir žodžiu atliekami su bet kokia kalbų kombinaciją.

Jei mūsų svetainėse neradote Jus dominančios kalbos, maloniai prašome susisiekti su mumis nurodytais telefonais 865247400 arba 869804759 arba el. paštu info@vertimu-biuras.lt ir mes Jums surasime reikalingą vertėją.

 

Ar tvirtinate vertimus atliktus ne Jūsų biure?

Vertimo patikrinimas ir patvirtinimas, kai jis atliktas ne mūsų vertėjo – tai atsakomybė. Ne vienas iš vertėjų nepasirašys po svetimu vertimu nepatikrinus jo. Todėl tokio vertimo patikrinimo kaina – 50%  vertimo kainos.

 

Kaip iki Jūsų atvykti su visuomeniniu transportu?

Viešojo transporto stotelė

Kareivių st. 5G 7 6 10 12 17 20 21 104N