Kolektyvas

Vertimų biuras Vilniuje „Tarptautinių vertimų biuras” yra vienas iš lyderių teikiant vertimo žodžiu ir raštu paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Įmonė sugebėjo užimti tvirtas pozicijas vertimų rinkoje vos per kelis mėnesius nuo veiklos pradžios. Nuo įkūrimo pradžios mūsų vertimo biuras padarė didelę pažangą vertimo paslaugų srityje. Mes nuolatos tobulėjame ir siekiame, kad mūsų klientai būtų visada patenkinti vertimų kokybe ir paslaugomis.

Vertimų biuro siūlomos aukštos kokybės profesionalios vertimo paslaugos ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Tarptautinių vertimų biuras” komanda – tai aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys unikalią patirtį bet kokio sudėtingumo ir įvairios tematikos tekstų vertimų srityje, įskaitant informacinių technologijų (IT), teisės, ekonomikos, vadybos, medicinos ir daugelio kitų.

Tarptautinių vertimų biuras” nebendradarbiauja su vertėjais be patirties arba neturinčiais penkerių metų darbo patirties. Vertėjas – tai darbas, kuriame neužtenka vien noro dirbti, bet reikia įgūdžių ir išmanymo.

Patikimumas, atsakingumas, profesionalus požiūris, platus paslaugų spektras, kokybiškas vertimų atlikimas – visa tai mūsų vertimo biuras garantuoja savo klientams. Mūsų vertimo biuro komanda siūlo geriausią paslaugų kainos ir kokybės santykį, individualų požiūrį į kiekvieną klientą, atsižvelgiame į visus jūsų norus ir poreikius.

Teikiamos profesionalios vertimo paslaugos valstybinėms įstaigoms, privačioms šalies ir užsienio bendrovėms, juridiniams ir fiziniams asmenims Lietuvoje ir užsienyje.

Mes esame daugelio vertimo konkursų, vykusių Lietuvoje, nugalėtojai. Mes verčiame daugiau nei  iš/į 51 užsienio kalbą.

Vertimų biuro „Tarptautinių vertimų biuras” darbas remiasi tokiais veiksniais:

  • aukštos kokybės darbas per trumpą laiką, kad būtų galima atlikti daug užsakymų;
  • profesionali įvairių kalbų vertėjų komanda;
  • prieinama vertimo kaina raštu ir žodžiu, kurios dėka biuro paslaugos naudingos ir fiziniams asmenims ir įmonėms.

Mūsų vertimų biuras Vilniuje pelnytai didžiuojasi savo darbo operatyvumu ir siekia ilgalaikio bendradarbiavimo su  klientais. Su mumis dirbti visada lengva ir patogu.  Mandagumas ir dėmesingumas – svarbiausi mūsų vertimo biure. Mes orientuojamės ne tik į vertimų kokybę, bet taip pat ir į atlikimo terminų laikymąsi. Profesionalus aptarnavimas turi palikti užsakovams gerus įspūdžius.

Mes mylime tai, ką darome, ir kiekvienais metais, kiekvieną dieną mes tobuliname ir geriname vertimo paslaugų kokybę.

logo-e1432277672386