Skubūs vertimai

Skubūs vertimai yra viena iš pagrindinių teikiamų vertimo paslaugų mūsų biure. Vertimų biuras Vilniuje (Kareivių g. 19–196) gali skubiai išversti dokumentą ir patvirtinti jį biuro antspaudu. Prireikus galime pasiūlyti patvirtinti išverstą dokumentą ir notariškai. Stengiamės neimti jokio mokesčio už darbų skubumą, jeigu matome, kad vertimą tikrai pajėgsime atlikti per labai trumpą laiką.

Mūsų vertėjai gali atlikti aukštos kokybės, konfidencialų bet kokio sudėtingumo ir tematikos skubų vertimą raštu. Mes laikomės pagarbos, abipusio pasitikėjimo ir skaidrumo politikos, norime išlaikyti ilgalaikius santykius su klientais, nesvarbu, kokioje jie būtų šalyje ar kokiame mieste.

Vienas iš pagrindinių mūsų vertimų biuro principų – individualus požiūris į kiekvieną klientą, mums teikiamos informacijos konfidencialumas.

Aukštas vertėjų profesionalumas, greitai vykdomi užsakymai, platus vertimo paslaugų spektras – tuo ir dar daug kuo išsiskiria „Tarptautinių vertimų biuras” vertimo raštu paslaugų rinkoje, o tai leidžia mums visiškai patenkinti kasdien vis augančius vertimo kokybės reikalavimus.

Mes skubiai galime išversti pasą, pažymėjimą, diplomą, liudijimą ir kitus dokumentus. Skubus asmens dokumentų vertimas iš lietuvių kalbos į rusų ir anglų kalbas, o taip pat vertimas iš rusų ir anglų kalbos į lietuvių truks apie 15–30 minučių nuo užsakymo patvirtinimo. Mūsų vertėjai, turintys daug patirties, profesinių žinių ir įgūdžių, atsakingai ir kvalifikuotai atliks skubius vertimus.

skubus vertimaiSkubaus vertimo ypatybės:

  • Jei vertimo tekstas gali būti logiškai suskirstytas dalimis, skubų vertimą gali atlikti keletas vertėjų.
  • Reikia pažymėti, kad kartais atliekant skubų vertimą, gali likti smulkių stiliaus trūkumų, nes neturime laiko visiškai suredaguoti tekstą.
  • Atlikdami skubius vertimus, vertėjai ne visada turi galimybę įsigilinti į verčiamos medžiagos terminologiją, kadangi tam reikia daugiau laiko, todėl klientas prieš užsakydamas skubų vertimą, privalo pateikti visą vertimui būtiną informaciją.

Užsakymo atlikimo terminas priklauso nuo vertimo apimties ir sudėtingumo.

Skubių vertimų patirtis

Skubus vertimas – tai paslauga, kuria naudojasi klientai mūsų biure kone kiekvieną dieną. Tarptautinių vertimų biuras” per savo veiklos laikotarpį susidūrė ir su skubiais standartinių dokumentų vertimais, ir su skubiais 200 puslapių bei didesnės apimties tekstų vertimais vos per keletą dienų. Profesionalus požiūris į darbą padėjo ne tik kokybiškai, bet ir laiku sėkmingai susidoroti su užduotimi ir palikti gerus įspūdžius klientams.

Mūsų vertimų biure skubūs vertimai gali būti atliekami ne tik darbo valandomis, bet ir po darbo valandų arba savaitgaliais.

Mūsų biure skubūs vertimai atliekami per Jūsų pageidaujamą laiką.

SVARBU!

Ne darbo valandomis ar savaitgali skubūs vertimai užsakomi tik prieš tai informavus mus telefonu 869804759 arba 8652 47400 ar pranešant sms žinute, kad išsiuntėte užklausimą dėl vertimo, kadangi ne darbo valandomis ir savaitgaliais elektroninis paštas tikrinamas rečiau ir Jūs galite tuoj pat nesulaukti kol bus atsakyta į Jus dominančią informaciją dėl vertimo. Norint to išvengti, maloniai prašome, su mumis susisiekti anksčiau nurodytais telefono numeriais.

Jei Jums reikalingi skubūs vertimai – mes padėsime!

logo vertimu biuras