Dokumentų vertimas į anglų kalbą 

Dokumentų vertimas į anglų kalbą pas mus viena iš dažniausiai užsakomų vertimo kalbų kombinacijų.

Anglų kalba pripažinta tarptautinė kalba ir yra pati populiariausia kalba pasaulyje, kuria kalba virš milijardo žmonių, todėl daugelis šalių oficialius dokumentus surašo anglų kalba. Versle anglų kalba tapo bendradarbiavimo kalba, todėl daugumai įmonių ir organizacijų dokumentų vertimas tapo kasdienybe.

Kam reikalingas dokumentų vertimas į anglų kalbą?

Dokumentų vertimas į anglų kalbą reikalingas ne tik juridiniams asmenims, kurie pasirašo sutartis, įgaliojimus kitus oficialius dokumentus, bet ir fiziniams asmenims, vykstantiems mokytis, studijuoti, dirbti ar gydytis. Mūsų vertimo biure ”Tarptautinių vertimų biuras” Jūs galite užsakyti vertimą į anglų kalbą bet kokio sudėtingumo, pradedant nuo standartinių dokumentų (ID, paso, gimimo liudijimo, vairuotojo pažymėjimo ir t.t. iki sudėtingų techninių instrukcijų, teisinių ar medicininių dokumentų.

Koks atlikto dokumento vertimo patvirtinimas reikalingas?

Verčiant asmens pobūdžio dokumentus iš lietuvių kalbos į anglų beveik visada reikalingas notarinis dokumento vertimo patvirtinimas. Jis reikalingas tam, kad legalizuoti dokumento vertimą. Atliktas vertimas surišamas arba su dokumento originalu arba su dokumento notarinių nuorašu, tačiau ne nuo kiekvieno dokumento galima padaryti notarinį nuorašą. Plačiau skaitykite: https://www.tvb-vertimai.lt/notarinis-dokumentu-tvirtinimas/

Taip pat dažnai būna reikalinga, kad dokumento originalas būtų patvirtintas apostile arba legalizuotas LR URM. Plačiau skaitykite: https://www.tvb-vertimai.lt/apostile-ir-dokumentu-legalizavimas/

Teikiame dokumentų tvirtinimą apostile ir dokumentų legalizavimą LR URM.

Pasidomėkite institucijoje, į kurią bus pristatytas dokumentas, apie keliamus reikalavimus, nes prieš atiduodant dokumentą vertimui tiksliai žinokite ko konkrečiai Jums reikia.

Atsiųsti savo dokumentus galite į el. paštą info@vertimu-biuras.lt

Mūsų darbuotojai su Jums susisieks ir pateiks kainą ir vertimo atlikimo terminą. Dokumentus vertimui taip pat galite atnešti arba atsiųsti mums į biurą adresu:  Kareivių g. 190-196, Vilnius.

Daugiau informacijos mob. telefonais: + 370 652 47400 arba +370 698 04759 arba Viber/WhatsApp  +370 69804759

Nedarbo arba švenčių dienomis galite skambinti +370 69804759 arba Viber/WhatsApp +370 69804759

Jums reikalingas profesionalus dokumentų vertimas raštu į anglų kalbą? Kreipkitės!

Išversti dokumentą ir paruošti elektroninį vertimų patvirtinimą galime savaitgaliais ir švenčių dienomis.