Notarinis dokumentų tvirtinimas

Notarinis dokumentų tvirtinimas (vertėjo parašo tikrumo patvirtinimas) – tai notaro liudijimas apie vertėjo išversto dokumento vertimo tikrumą tolesnei dokumento legalizavimo ar apostilizavimo procedūrai arba tam, kad patvirtinti dokumentai būtų pateikti atitinkamoms institucijoms.

Vertimo patvirtinimo biuro antspaudu ne visada pakanka. Kai kuriais atvejais Jums gali būti reikalingas notarinis  dokumento tvirtinimas, todėl prieš pateikiant dokumentą vertimui visada reikėtų pasitikslinti, ar įstaigoje, kuriai Jūs ketinate pateikti šį dokumentą, bus reikalingas notarinis dokumento tvirtinimas.

 notarinis dokumentu tvirtinimas

Vertimų biuras „Tarptautinių vertimų biuras“ teikia vertimo notarinio (vertėjo parašo tikrumo) tvirtinimo paslaugas.

Norėdami užsisakyti dokumentų vertimą su notaro tvirtinimu mūsų biure, nepamirškite atsinešti  pasą, kad galėtumėte teisingai nurodyti dokumentų savininkų vardų rašybą. Jei Jums svarbu, kad būtų teisingai užrašyti gyvenviečių, įmonių pavadinimai bei kiti tikriniai daiktavardžiai – praneškite apie jų rašymą užsakymo metu.

Notarinio patvirtinimo metu vertimas įrišamas prie dokumento kopijos (gali būti prie notarinės dokumento kopijos arba prie originalo), paskutiniame puslapyje dedamas notaro antspaudas, pasirašo notaras ir vertėjas. Jeigu vertimas įrišamas prie originalo arba notaro patvirtintos kopijos, tai vertimas turi tokią pat teisinę galią, kaip ir originalus dokumentas.

Notaro reikalavimai dokumentams:

– tvirtinimui reikalingi tik dokumentų originalai, nepriimamos kopijos, skenuoti dokumentai (išimtis – notaro patvirtintas dokumento nuorašas);

– dokumente turi būti aiškiai nurodytas dokumento pavadinimas ir organizacija, išdavusi dokumentą;

– dokumente turi būti parašai asmenų, įgaliotų išduoti dokumentus, organizacijų antspaudai, dokumento numeris, data;

– jei dokumentą sudaro daugiau nei vienas lapas, jis turi būti susiūtas, su antspaudais ir parašais;

– dokumente nėra taisymų, dokumentas nebuvo suplėšytas ir neturi kitokių išorinių pažeidimų, nes priešingu atveju notarinis vertimo tvirtinimas negalimas.

Notaras gali tvirtinti ne kiekvieną vertimą. Notariškai tvirtinami tik vertimai tų dokumentų, kurie atitinka nuostatus ir teisės aktų reikalavimus.

Jei Jūsų turimas dokumentas neatitinka šių reikalavimų, mes siūlome jums pasinaudoti vertimų biuro patvirtinimu, kai vertimą pasirašo vertėjas ir yra uždedamas biuro antspaudas.

 

Patvirtinti mūsų atliktus vertimus, padaryti notarinius nuorašus arba uždėti apostilę ant dokumentų Jūs galite patys

Vilniaus rajono 1-jame notarų biure, adresu Žalgirio g. 101 / Verkių g. 1. (Žalgirio g. ir Kalvarijų g. sankryža).

Notarų biuras įsikūręs 1 aukšte.

 

 Vilniaus rajono 1-asis notarų biuras

 

logo-e1432277672386